شرایط خرید و

سوالات پر تکرار

در این صفحه سعی کرده‌ایم پر تکرار ترین سوالات مشتریان و همچنین قوانین و شرایط خرید از بارنج را برای شما درج کنیم، در صورتی که پاسخ سوال خود را نیافتید، از طریق لینک‌های زیر با ما تماس بگیرید:

قوانین و شرایط خرید

ارسال سفارشات در تهران با پیک موتوری و در سایر شهرستان‌ها با پست انجام می‌شه.

هزینه ارسال سفارشات بالای ۵۰۰ هزار تومان بر عهده ماست و هزینه ارسال سفارشات کمتر از این مبلغ بر عهده خود مشتریه، که در سفارشات تهران پیک موتوری به صورت پرداخت توسط مقصد ارسال می‌شه و در سفارشات پستی شهرستان، مبلغ پست روی سفارش دریافت می‌شه.

اگر به هر دلیل از خریدتون رضایت نداشته باشید، مثلاً انگشتری که خریدید اندازتون نباشه یا پشیمان بشید، می‌تونید محصول رو برای ما ارسال کنید و پس از بررسی سلامت محصول، کل هزینه سفارش شما برگشت داده می‌شه.

سوالات پر تکرار

سفارشات ما فعلاً فقط به صورت آنلاین هست، از این وب‌سایت یا از اینستاگرام ما می‌تونید اقدام به ثبت سفارش کنید.

ما کار طلا انجام نمی‌دیم، فعلا تنها متریال مورد استفاده ما نقره و در بعضی موارد خاص و پر فروش، برنج است. 

قیمت محصولات ما خیلی ارتباط با وزن کار نداره و عملا “گرمی” محاسبه نمی‌شه، بیشتر بستگی به میزان زحمتی داره که ساخت اون محصول می‌بره ولی با این حال با تغییر قیمت نقره خام، قیمت‌کار‌های ما هم ممکنه تغییر کنه.

اکثر محصولات ما تماماً با دست ساخته می‌شن، بعضی از کارهای ساده‌تر و پر فروش‌تر رو خودمون ریختگری می‌کنیم، که البته ریختگری هم یکی از تکنیک‌های خیلی پیچیده در ساخت زیورآلات طلا و نقره هست و باز‌هم دست‌ساز حساب می‌شه تا حد زیادی. قیمت کار‌هایی که ریختگری شدن هم پایین تر از باقی هستند.

البته ما تضمین می‌کنیم که کیفیت محصول ریختگری شده با محصول دست‌ساز هیچ تفاوتی نکنه و حتی در بعضی موارد کیفیت بالاتری دارند، به گونه‌ای که خودمون هم به سادگی نمی‌تونیم تفاوتشون رو تشخیص بدیم.

برای خرید انگشتر، باید سایز انگشت‌شما رو بدونیم، ما راهنماییتون می‌کنیم که چطور باید سایز انگشت رو بگیرید، برای این کار فایل راهنما در صفحه خرید انگشتر‌ها در وب‌سایت قرارداده ‌می‌شه و همچنین در هایلایت‌های استوری‌های اینستاگراممون توضیحات مشابهی داده شده.

البته بهترین کار اینه که به یک طلافروشی سر بزنید و ازشون بخواید سایز انگشت مدنظرتون رو براتون بگیرن.

برای دست‌بند هم مثل انگشتر، ما راهنمایی‌تون می‌کنیم. به طور گرفتن سایز دست‌بند خیلی راحت‌تر از انگشتره.